Wyróżnij się i zaprojektuj

idealną torbę firmową, festiwalową lub na wydarzenie

Wizualizacja
gratis

Nakład
od 100 sztuk

Darmowa dostawa
na terenie Polski

Czas realizacij
zamówienia z nadrukiem
15-20 dni roboczych

Torby bawełniane z nadrukiem

W Bag More na równi z zadowoleniem naszych Klientów ważna jest dbałość o środowisko i wspieranie rozwoju regionu. Produkujemy nasze torby i worko-plecaki na Podlasiu, rodzinnej szwalni, wyposażonej w wysokiej jakości maszyny do szycia oraz własną krojownię. Nasz doświadczony zespół wykona dowolny wymiar i kształt eko torby, worko-plecaka, woreczka, czy fartucha. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Szyjemy tylko z wysokiej jakości tkanin bawełnianych, drelichowych i płóciennych. Zgodnie z Państwa życzeniem możemy wykonać ekologiczne torby kolorowe lub surowe tzw. naturalne. Wszystkie nasze wyroby są bardzo trwałe i wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Bawełniane torby obszywamy overlockiem w środku, rączki wzmacniamy ryglowaniem lub przeszyciem krzyżykowym.

Masz pytania?

Służymy naszym doświadczeniem – zapewnimy wsparcie techniczne w zakresie dopasowania metody znakowania, doboru produktów czy przygotowania plików produkcyjnych.

Polska szwalnia

Dzięki produkcji w Polsce gwarantujemy krótki czas realizacji, konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość. Wykonaliśmy tysiące projektów, a grono naszych zadowolonych, stałych Klientów ciągle rośnie. Jesteśmy cenieni za doświadczenie, terminowość, najwyższą jakość produkcji, jak również indywidualne podejście do każdego projektu. Zapewniamy szeroki wybór kolorów i gramatur takich materiałów jak: płótno, surówka, drelich, czy panamy. W Bag More kochamy bawełniane torby. Wkładamy serce w każdy projekt, dlatego wybierając nas masz gwarancję, że torba będzie nie tylko skuteczną reklamą, ale zdecydowanie czymś więcej. Dla środowiska!

Staramy się dbać o środowisko nie tylko nosząc ekologiczne torby materiałowe ale również na etapie tworzenia eko toreb. Minimalna ilość odpadów jaka zostaje nam z krojenia toreb bawełnianych jest efektem idealnego zwymiarowania naszych wyrobów. Szyjemy tylko tyle produktów, ile potrzebujemy, resztki materiału staramy się wykorzystywać na kieszonki, woreczki, itp.