Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /var/www/vhosts/giftmore.pl/httpdocs_bagmore.pl/vqmod/vqmod.php on line 684
Szwalnia i krojownia - Bag More
Menu
Your Cart

Szwalnia i krojownia

Jako jedni z liderów na Polskim rynku z dziedziny produkcji toreb bawełnianych, worko-plecaków, woreczków, fartuchów czy kosmetyczek, stworzyliśmy zespół najlepiej doświadczonych specjalistów, szwaczek, krojczych i drukarzy. Na każdym etapie produkcji prowadzimy kontrolę jakości, dzięki czemu nasze produkty są wysokiej jakości, estetycznie wykończone i solidne. Mamy doświadczenie co pozwala nam nieustanie zbierać nasze najmocniejsze strony, wyznaczać ambitne cele i podnosić jakość naszych wyrobów, oraz wprowadzać nowe rozwiązania, materiały i dodatki.

Od czego zaczynamy produkcję?
Pierwszym etapem jest krojenie materiału: tu klient wybiera nasz model torby lub innego produktu dostępnego na stronie albo zleca nam własny wymiar. Dla nas nie ma znaczenia czy wymiar jest z naszej palety produktów czy ustalony przez klienta, na etapie krojenia jesteśmy w stanie wykreślić i wykroić produkt o dowolnych wymiarach. Cena produktu jest wyliczana na podstawie użycia materiału i trudności szycia. Etap na krojowni kończymy sprawdzeniem wymiarów, kolorów i gramatur materiału.

Kolejnym etapem jest przygotowanie wykroi do odpowiedniej techniki nadruku. Jeżeli drukujemy sitodrukiem to świecimy klisze i przygotowujemy odpowiednie sita, lub wycinamy grafikę ploterem z folii flex i wgrzewamy nadruk. Dzięki temu iż mamy możliwość wykonania nadruku przed uszyciem, możemy wykonać w dowolnym miejscu nadruk. Nadruk od krawędzi można wykonać tylko na wykrojach przed uszyciem. Na tym etapie również dokładnie sprawdzamy jakość oraz weryfikujemy zgodność z projektem.

Następnie zadrukowane wykroje przechodzą na produkcję. Wykroje zszywamy owerlokiem 5 nitkowym – taki szew zapobiega siepaniu. Jednocześnie szyte są rączki i inne dodatki np. kieszonki. Następnie ze wszystkich półproduktów szyjemy torby. Kolejny dział składa i pakuje. Gotowy produkt jedzie do klienta a my cieszymy się z wykonanej realizacji do której wkładamy dużo pracy i serca aby nasze produkty były wysokiej jakości a nasi klienci zadowoleni.

Ogromnie istotnym elementem w produkcji reklamowych toreb bawełnianych z nadrukiem jest termin realizacji, jeżeli podejmujemy się realizacji w ustalonym terminie to gwarantujemy iż wywiążemy się z umowy zawartej w zamówieniu. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą szwalnią :)