Zakończenie przy sznurkach

Worko-plecaki oraz woreczki bawełniane potrzebują estetycznego wykończenia tunelu za pomocą którego możemy ściągać sznurek. My takie wykończenie gwarantujemy, testowane wielokrotnie, wygodne i estetyczne i wytrzymałe na częste zamykanie i otwieranie

Wykończenie produktu w środku

nasze produkty są staranie wykończone zarówno zewnątrz jaki i wewnątrz. Torby reklamowe w pierwszym etapie są przeszywane pięcionitkowym owerlokiem, dzięki temu szwy boczne są solidnie zabezpieczone przed pruciem oraz siepaniem się. Produkt jest estetycznie wykończony.

Sznurek wszyty w bok

Reklamowe worko-plecaki charakteryzują się trzema rodzajami wykończenia sznurka. Klasycznym mocowaniem sznurków jest wszywanie w bok worko-plecaka, u nas jest to wykończenie mocno stebnowane więc dokładnie zabezpieczone przed wypruciem. Tak wszyte sznurki są solidnie oraz klasycznie zamocowane w workach na plecy.

Oczka metalowe

kolejnym mocowaniem sznurków przy bawełnianych worko-plecakach są oczka metalowe. Używamy bardzo dobrej jakości oczek metalowych. Oczka na naszych produktach zaciskamy maszyną Polskiej produkcji. Oczka zaciskane są pod ciśnieniem dzięki temu są bardzo mocno i solidnie zamocowane. Oczka metalowe w worko-plecaku nie służą tylko do mocowania sznurka ale również pozwalają na samodzielną jego regulację co pozwala dopasować długości sznurka do indywidualnych potrzeb.

Stopery

trzecią formą mocowania sznurków przy reklamowych worko-plecakach są stopery. Oferujemy Państwu spersonalizowane stopery z nadrukiem full kolor aby identyfikacja wizualna marki była jeszcze bardziej spersonalizowana. Dzięki stoperom możemy regulować sznurki do odpowiedniej długości. Stopery można traktować jako dodatkowy nośnik reklamy, można na nim umieścić np. stronę www.

 

Kolorowe rączki

do każdego naszego modelu torby bawełnianej możemy wybrać nie tylko dowolny kolor torby ale również dowolny kolor rączek. Takie rozwiązanie w torbach reklamowych cieszy się dużym powodzeniem szczególnie dlatego iż takie połączenie daje fajny wygląd i dodatkowo pozwoli na dokładniejsze spersonalizowanie twojej firmy/marki. Rączki to nie tylko element niezbędny przy torbach bawełnianych ale również fajne dodatkowe rozwiązanie przy bawełnianych worko-plecakach jako dodatek 2 w 1. Nasze torby mogą mieć długą lub krótką rączkę, wymiar standardowy rączek to długa: 3 x 65 cm i krótka: 3 x 35 cm

Stebnowanie boków

nasze dwa modele toreb reklamowych posiadają stebnowane boki są to: eko torba Warszawa oraz eko torba Maiami. Stebnowanie boków, inaczej przeszycie po krawędzi, sprawia iż te modele mają zachowany kształt oraz podkreślają dno i boki torby ekologicznej. Stebnowanie jest doskonałą alternatywą do zaprasowanych boków iż kształt torby bawełnianej nie zmieni się nawet po kilku praniach.

 

Ryglowanie rączek

doskonałą metodą na solidne i nie odpruwające się rączki jest ryglowanie. Ryglujemy przy rączkach dla dodatkowego wzmocnienia kilkukrotnie. dodatkowo dla bardzo estetycznego i eleganckiego wyglądu torby bawełnianej, przeszywamy górny brzeg bawełnianej torby do koła po krawędzi. Taki sposób usztywnia i wzmacnia torbę. bardzo lubimy ten typ wykończenia toreb reklamowych.

Krzyżyki przy rączkach

potocznie X. Standardowe wzmocnienie rączek w torbach bawełnianych. Jest to klasyczne i solidne mocowanie rączek.

Kieszonka

dodatkową opcją którą możemy zastosować do każdego modelu torby ekologicznej lub bawełnianego worko-plecaka jest kieszeń. Kieszeń jest bardzo przydatna szczególnie w dużych torbach reklamowych, możemy zastosować kieszeń zasuwaną na suwak jak i bez suwaka. Wymiar kieszeni możemy ustalać i wycenić indywidualnie. Nasza proponowany wymiar kieszonki to 16 x 18 cm. Kieszonkę w eko torbie wszywamy w środku pod górną zakładkę. Na życzenie klienta możemy również naszyć kieszonkę na wierzchu torby reklamowej. Możemy również wykonać nadruk na kieszeni, zarówno w środku jak i zewnątrz.

Zatrzask / napy

podobnie jak przy oczkach metalowych, zatrzaski zaciskamy maszyną pod ciśnieniem. Używamy bardzo dobrej jakości zatrzasków metalowych. Zatrzaski służą nam do zamykania torby bawełniane. Występuje kilka kolorów a najpopularniejszy kolor to srebrny do jasnych toreb a chromowane ciemne do ciemnych toreb bawełnianych. Jest to bardzo praktyczna i estetyczna forma zamknięcia reklamowej torby bawełnianej.

 

Sitodruk

Najczęstszą metodą znakowania naszych toreb reklamowych lub workoplecakówjest nadruk sitodrukowy. Sitodruk charakteryzuję się dużą wytrzymałością podczas użytkowania oraz niską ceną przy większych nakładach. Zaletą sitodruku jest druk w dowolnym kolorze. 100% koloru uzyskamy przy kolorach podanych w palecie Pantone C. Techniką sitodruku drukujemy również pliki graficzne przygotowane w CMYK cyli nadruki wielobarwne z przejściami tonalnymi. Prawidłowo przygotowany plik jest to wektor, kolory są nadane z palety PANTONE C a teksty zamienione na krzywe. Drukujemy również złotym, srebrnymi i puchnącymi farbami.

Nadruk FLEX

nadruki termotransferowe przeznaczone są do nadruków na bawełnie, poliestrze czy nylonie. Aplikacje wycinane są za pomocą plotera w związku z tym bardzo drobnej grafiki w tej technologii nie da się wyciąć. Folie flex i flock charakteryzują, się wysoką trwałością i niskim kosztem wykonania - nawet przy jednostkowym nakładzie, dlatego dobrze sprawdzają się przy personalizacji produktów tekstylnych. Należy również wiedzieć i folie występują w dużej gamie kolorystycznej sprecyzowanych kolorów. Nie wykonamy tu nadruku pod konkretny kolor Pantone C. Jeżeli chcesz się wyróżnić proponujemy nadruki na torbach reklamowych lub worko-plecakach, na przykład: odblaskowe, złote, brokatowe, efekt lustrzanego odbicia, efekty 3D, hologramowe, metaliczne, świecące w ciemności.

 

Przed uszyciem

torby bawełniane lub worko-plecaki reklamowe szyte od podstaw mają wiele możliwości personalizowania, np. takich jak: eko torba z kolorowymi rączkami, doszycie metki, doszycie kieszeni,wszycie dna lub boków w innym kolorze lub wykonanie nadruku przed uszyciem, nadruk na torbach reklamowych przed uszyciem to doskonały sposób na oryginalne naniesienie grafiki i niepowtarzalny wygląd ekologicznych toreb bawełnianych.

Metka tkana/żakardowa

do każdego modelu naszych toreb reklamowych lub worków reklamowych możemy doszyć metkę. Metkę możemy dla Ciebie wyprodukować lub możesz nam wysłać własną. Minimalna, ilość metek tkanych jaką można u nas zamówić to 500 sztuk, ale uwaga! możemy uszyć mniejszą ilość toreb bawełnianych lub worko-plecaków np. 100 sztuk i resztę metek możesz wykorzystać do innych projektów lub do kolejnego zmówienia. Metki tkane wyceniamy na podstawie przesłanej grafiki, możemy wykonać metki wielo kolorowe jak i jedno kolorowe. Możliwości tkania i doboru ściegu są uzależnione od grafiki. Dysponujemy różnymi wymiarami metek, najbardziej popularny wymiar 4 x1 ,5 cm.

 

Metka full kolor

jako alternatywa dla metek tkanych, proponujemy metki z nadrukiem. Metki możemy wykonać już od 100 sztuk z dowolnym nadrukiem i tu ilość kolorów nie ma znaczenia przy wycenie.

Naszywka eko skóra

logo możemy wytłoczyć lub wygrawerować na naszywce z eko skóry. Taką naszywkę możemy naszyć w dowolnym miejscy na eko torbach, fartuchach bawełnianych czy worko-plecakach. Możemy eko skórę wszyć w bok torby reklamowej lub worko-plecaka jako metka.

Haft

Haft to elegancka metoda znakowania toreb bawełnianych, fartuchów lub worko-plecaków, wykonamy haft jedno i wielo kolorowy precyzyjnie i starannie.

Pakowanie | konfekcjonowanie

na życzenie klienta pakujemy nasze produkty jednostkowo. Opakowanie może być dowolne, pakowanie ustalamy indywidualnie, standardowo są to eko kartoniki ( możemy wykonać z nadrukiem) lub woreczki. Możemy również przywiesić etykiety, przykleić naklejki lub wykonać inne formy konfekcjonowania.

Masz pytania?

Służymy naszym doświadczeniem – zapewnimy wsparcie techniczne w zakresie dopasowania metody znakowania, doboru produktów czy przygotowania plików produkcyjnych.