Bag More

Ceny toreb reklamowych

Ceny toreb reklamowych

Decydując się na wybór produktu reklamowego, który będzie odpowiadał za promocję naszej marki często kierujemy się dwoma aspektami: ceną oraz skutecznością. Pragniemy bowiem, by wybierany przez nas gadżet miał to “coś”. Coś, co pomoże nawiązać z Klientami pozytywną więź, która zaowocuje sprzedażą usług lub towarów. W dodatku chcemy, by koszty całego przedsięwzięcia nie były zbyt wysokie, gdyż mijałoby się to z celem. Z tego względu idealnym produktem wydają się być torby reklamowe. Ten stosunkowo prosty gadżet możemy zaobserwować niemal wszędzie - przechadzając się chodnikiem czy wybierając się na zakupy do osiedlowego sklepu. Ile więc kosztuje umieszczenie logo przedsiębiorstwa na takiej torbie?

Bawełniane torby reklamowe znakiem naszych czasów

W dobie stosowania ekologicznych rozwiązań, produkty pochodzące z naturalnych materiałów, a także tych poddanych recyklingowi, bardzo mocno zyskały na swojej wartości oraz ogólnej popularności. Idealnie w tę tendencję wpisują się bawełniane torby reklamowe, które zaczęły być produkowane przez większość firm. Do przeszłości odchodzą za to plastikowe, jednorazowe reklamówki, przyczyniające się do degradacji naszego środowiska naturalnego. Większa świadomość u Klientów spowodowała zmienianie się ogólnych trendów, dzięki czemu w ich oczach zaczęły zyskiwać przedsiębiorstwa mające związek z ekologią. Stąd obecność logo na workach zakupowych może przyczynić się do kształtowania pozytywnego wizerunku, a co za tym idzie do wyboru danych produktów tej firmy i odrzucenia konkurencji. Dobrym pomysłem jest zorganizowanie eventu, podczas którego podarujesz swoim klientom (stałym i potencjalnym) bawełniane worki na zakupy z własnym nadrukiem, co pomoże Ci w nawiązaniu stałej więzi.

Torby reklamowe – ile kosztują?

W zależności od ilości zamówionych sztuk, materiału wykonania, metody znakowania, a także ilości oraz koloru nadruku, cena worków na zakupy z własnym logo będzie się zmieniać. Dla przykładu - koszt przygotowania metodą sitodruku 50 egzemplarzy produktu może wynieść od dwustu lub trzystu złotych do pięciuset lub sześciuset. Na naszej stronie internetowej znajdziecie szereg propozycji bawełnianych toreb reklamowych, dzięki którym wspólnie możemy dbać o środowisko. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą i skorzystania z darmowej wyceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *